Ataşehir Su Kaçağı Bulma

İstanbul su kaçağı sorunu daha çok tarihi ev, işyerleri, okul ve hastane gibi ortak kullanım alanlarında baş gösteren bir sorundur. Tarihi binalardaki su tesisatı sisteminde kullanılan su borularının zaman içerisinde farklı nedenlerle deforme olması sonucu su sızıntısına neden olmaktadır.
Duvar aralarında yer alan su boruları patlamasıyla su sızıntılarına ve su sızıntıları da birikerek ve duvar diplerinden her yere yayılarak su kaçağı sorununa yol açmaktadır.
Su kaçağı sorunu tesisat sisteminde meydana gelebilecek belki de en ciddi sorundur bu nedenle erken müdahale edilmesi ve sorunun bir an önce ortadan kaldırılması için profesyonel bir yardım almanız gerekmektedir.
Su kaçağı sorunlarında dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta destek alacağınız firmanın bilgi ve becerisidir. Her tesisat firması profesyonel hizmet sağlayamayabilir ve olası masraflarınızı ikiye, üçe katlayabilir.
İstanbul’da su tesisatı sorunları denince akla gelen İstanbul su tesisatı firmamız tesisat sisteminde meydana gelen diğer sorunlarda olduğu gibi su kaçağı sorununda da sizlere teknolojinin son ürünü olan cihazlarla hizmet vererek, kısa süre içerisinde Ataşehir Su Kaçağı Bulma büyük sorunları başınızdan def eder. İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı tespit hizmeti sağlayan firmamız eskiden olduğu gibi su kaçağı tespit işlemi sağlarken kırma dökme işlemi uygulamaz. Su kaçağı sorununuzu tek bir seramiğin altında kırmadan dökmeden tespit ederek kısa süre içerisinde su kaçağı sorununuzu ortadan kaldırır.
Eskiden günlerce süren kırma işleminin ardından oluşan molozların kaldırılması, yeniden tamir edilmesi ve temizliğinin yapılması haftalarca zamanınızı alan bir işlemdi. Haftalarca evde tamir ve temizlik ile uğraştığınızdan bütün planlarınız alt üst olurdu.
Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden su tesisatı firmamız, akustik dinleme adlı cihaz ile su kaçağınızı kırmadan tespit eder. Su sesine karşı duyarlı olan akustik dinleme adlı cihaz milimi milimine su kaçağı sorununuzu tespit eder. Noktasal olarak tespit edilen su kaçağı sorunu, yine aynı nokta üzerinde çalışılarak ortadan kaldırılır ve sizlere rahat bir nefes aldırılır. İstanbul kırmadan su kaçağı tespit ekibimiz, alanında uzman tesisat ustalarından oluştuğundan sizlere sağlamış olduğu bütün hizmetlerden dolayı % 100 garanti vermektedir.