Beykoz Garantili Tıkanıklık Açma

Ev ya da işyerlerinde meydana gelen, mutfak, banyo ve tuvalet tıkanıklığı hepiminizi  olumsuz yönde etkilemektedir. Bunun nedeni günlük yaşantımızda hem sağlık hem de hijyen ihtiyaçlarımızın karşılandığı yerler olmasıdır. Özellikle ortak kullanım alanlarımız olan tuvaletlerde meydana gelen tıkanıklık sorunu, hayatınızı oldukça olumsuz bir şekilde etkiler.

Genelde tıkanıklık sorunu ile karşılaştığınız ilk andan itibaren yaptığınız ilk işlem, yapı marketlerden lavabo açıcı almak veya pompa ile tuvalette meydana gelen tıkanıklığı açmaya çalışmak olurdu. Bu iki durumda sizlere kısa vadeli çözümler sağlayacağından hele ki lavabo açıcılar ile tıkanıklığı açmaya çalışmanız, tesisat sisteminde meydana gelen diğer sorunlara davetiye çıkardığından kesinlikle uzak durmanız gereken bir durumdur. Lavabo açıcı dediğimiz madde tamamen kimyasal olduğu için ve kullanımında sıcak su kullanıldığından tesisat sisteminde yer alan bütün borularınızı çürüterek bu kez de ortaya su kaçağı sorununu çıkarır.

İstanbul’daki tuvalet tıkanıklığı her ne kadar can sıkıcı olsada, sorun ile karşılaştığınız anda yapmanız gereken ilk işlem firmamızı aramak olsun. İstanbul kırmadan dökmeden tuvalet tıkanıklığı açma hizmeti sağlayan firmamız kullandığı yöntemler ile adeta göz dolduruyor. Her geçen gün insan hayatını biraz daha kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, tesisat firmalarının işlerini epey bir rahatlatan icada imza attı. Tesisat sektörü için özel olarak geliştirilen kamera sayesinde kırmadan dökmeden tek bir seramiğe bile dokunulmadan tuvalet tıkanıklığına neden olan maddeyi tespit ederek kamerada görüntüler.

Noktası noktasına tıkanıklığın olduğu yeri tespit eden firmamız ardından robot diye tabir edilen cihaz ile borunun içindeki katı maddeyi parçalayarak ve tazyikli su ile yıkayarak sizlere ilk günki gibi tertemiz bir boru teslim eder. Eskiden elde olmayan nedenlerden dolayı günlerce zamanınızı alan tıkanıklık açma işlemi günümüz teknolojisinde dakikalar içerisinde çözülerek zaman yönünden de sizlere tasarruf sağlamaktadır. Geniş ve işinin ehli tesisat ustalarımız sizlere sağlamış olduğu hizmetler için % 100 garanti verir.