İstanbul Su Kaçağı Bulma ve Onarım

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan su tesisatı, ortaya çıkardığı bazı sorunlarla gündelik hayatımızı oldukça zor duruma sokmaktadır. Eski yeni demeden bütün yapılarda meydana gelen su tesisatı sorunu çeşitli sebeplerle açığa çıkar ve sizlerin yaşamını kötü yönde etkiler. Su tesisatı sistemindeki en baş ağrıtıcı olay ise hiç tartışmasız su kaçağı sorunudur. Su kaçağı sorunu yaz kış demeden her mevsim ortaya çıkabilen ve tamiri bir hayli zahmetli olan bir tesisat sorunudur. Su borularının üzeri betonlarla kaplı olduğundan patlayan boruyu tespit edip arızayı gidermek de o kadar zor bir işlemdir. Eskiden teknolojik yetersizliklerden dolayı bu sorunun çözümü günlerce zamanınızı alırdı. Hem tesisat ustaları için hem de sizler için bayağı bir vakit kaybı demekti. İstanbul su kaçağı sorunu eski usul tekniklerle çözüldüğünde eviniz adeta harabeye dönerdi. Su borularının üzerindeki betonlar kırılarak kaçağa yol açan su boruları tespit edilmeye çalışılırdı. Rastgele kırma dökme işlemleri uygulanarak su kaçağı tespit edilmeye çalışıldığından arada sağlam olan diğer tesisat borularına da zarar verildiği görülmüştür.
İstanbul kırmadan dökmeden su kaçağı bulma yöntemimiz sayesinde bu sorun ortadan kalkmıştır. Her geçen gün insan yaşamını kolaylaştırıcı yeni icatların geliştiği dünyamızda su tesisatı sektörünün de işini kolaylaştırıcı önemli bir buluşa imza atılmıştır. Su kaçakları sorununu kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit edilmesinde kullanılmak üzere tasarlanan akustik dinleme adlı alet, tek bir seramiğiniz altında soruna sebep olan boruyu bulur ve tamir işlemini gerçekleştirir.
İstanbul su kaçağı bulma firmamız, eskiden günlerce süren ve masraflı olan yöntemin aksine teknolojideki gelişmeleri takip ederek modern cihazlarla su kaçağı sorununu noktasal olarak tespit edip, noktasal olarak arızayı tamir etmektedir. Akustik dinleme su kaçağını tek bir fayansın altında noktasal olarak tespit eder. Teknolojideki gelişmelere ayak uyduran ve her biri alanında uzman tesisat ustası kadromuzda akustik dinlemenin noktasal olarak tespit ettiği su kaçağını tek bir seramiğin altını kırarak tamir eder ve sorunu ortadan kaldırır. Su kaçaklarında eskiden yapılan masraf ve zahmeti minimuma indiren bu yöntemi kullanan firmamız sizlere % 100 garanti vermektedir.