Kalorifer Petek Temizleme

Kalorifer Petek Temizleme yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzun yıllardır ismini duyuran firmamız en iyi hizmeti vermek için her gün farklı evlerde ve iş yerlerinde hizmet verip güler yüzlü müşterilerimizi memnun ediyoruz. Suya ve insana zarar vermeyen kimyasal temizlik ürünleri kullandığımız için gönül rahatlığı ile Kalorifer Petek Temizleme yaptırın.

kalorifer-petek-temizleme

Isı kaybından kurtulmak için yılda bir kez Kalorifer Petek Temizleme yaptırarak büyük ölçüde yakıt tasarrufu yaparsınız. Çeşme sularında olan Kalsiyum Ve Magnezyum halk arasında kireç bir süre sonra birikip katı bir tabaka oluşturur. Bunun yüzünden Peteğin içerisinde dolaşan sıcak su  bazı yerlerde rahatça ilerleyemediği için %50 ısı kaybına ve Aynı oranda doğal gaz israfı yapıyor.

kalorifer-petek-temizleme1

Kalorifer Petek Temizleme Sistemi Makineye bağlı iki adet borunun Peteğe bağlanarak içerisindeki suyu çekip filtreden geçirip tekrar içine doldurması ile çalışır. Bu sistem Kirli Suyun arıtılıp Temiz bir şekilde geri doldurmasıdır. İşlem sonrasında çalıştırdığınız Peteklerin daha fazla ısı verdiğini göreceksiniz. Sizde hemen Kalorifer Petek Temizleme yaptırarak ısınmanın keyfini yaşayın.