Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

Kalorifer Petek Temizliği temizleyici kimyasal ve arıtma makinesi ile kirli suyun çıkarılıp yerine temiz suyun konması ile yapılır. Makine bağlandıktan sonra içerisinde katılaşan tortu tabakasını eriterek çözülmesini sağlar. Çözülüp suya karışan pislik basınçlı makine ile içerisindeki hazneye çekilip oradan Tuvalete boşaltılır. Kalorifer Petek Temizliği yapıldıktan sonra en az %25 ısı tasarrufu sağlayacaksınız. Bu sayede Doğal Gaz faturanızda ciddi düşüşler olmuş olacak.

kalorifer-petek-temizligi-nasil-yapilir

Kalorifer Petek Temizliği Nasıl Yapılır ? Sorusuna cevap verebildiysek ne mutlu bize. Yapılan işlemler uzman tesisatçılar tarafından yapıldığı zaman hem daha kısa sürede hemde daha kalıcı çözümler olur. İşinde kendisini geliştirmiş ekip arkadaşlarımız gittikleri her yuvayı sıcak bir şekilde bırakıyorlar. Sizi üşüten petek Cebinizi yakan faturalara bir son vermek istemez misiniz ?. Sizde en kısa sürede randevu alarak Kalorifer Petek Temizliği  yaptırın.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Temizleme yapılmadan önceki borunun içini gördüğünüzde hayrete düşeceksiniz. Kireçli su zamanla boruların içerisinde kalın bir tabaka oluşturup aşırı derecede kirlenmesine hatta boruların yıpranıp çatlamasına neden oluyor. Buda derdinizi birden fazlaya çıkarır.