Kombi Temizleme

Geniş aileler soğuk günlerde hasta olmamak için sürekli Kombilerini çalışır durumda tutuyorlar. Ancak zamanla aynı ısı derecesinde olmasına rağmen sıcaklıkta düşüş olduğundan şikayetçiler. Kombi Temizleme işlemi yapılmadığı için kombinin içerisinde biriken toz ve pislikler ısının peteklere ulaşana kadar azalmasına neden oluyor. Müşterilerin sürekli yardım istediği konu olarak kendisini geliştirmiş yüksek teknolojili temizleme aletleri ile çalışan ekip arkadaşlarımız gittikleri her evden çıkarken arkalarında sıcak bir yuva bıraktı.

kombi-temizleme

Kombi Temizleme Her yıl yapılmalı aksi taktirde düşüşe geçen ısı zamanla dahada çoğalarak büyük miktarda size maddi zarar verecek. Maddiyatın’da dışında gerektiği kadar ısınamayacağınız için hasta olma ihtimaliniz’de artıyor. Pek çok sorun yaratan bu konu günümüzde yüksek teknolojili cihazlar ile düşük maliyet ile yaptırarak sizi bu dertten kurtaracak. kombi-temizleme1

En önemli konu ise kombinin içerisinde kalan zararlı gazın insan hayatını tehlikeye atması. Temizlenmediği için gaz kaçağı olan kombiler bir yılda onlarca insanın ölümüne sebep oluyor. Ciddi sorunlar doğmaması için yılda en az bir kez Kombi Temizleme yaptırın.