Petek Bakımı

Petek Bakımı yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte en kısa sürede adresinize gelerek sizin için en iyi çözümü sunacağız. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübe ve samimiyet ile evinize bir telefon kadar uzağız. Petek Bakımı yaptırılırken eski usulle çalışan ekipleri bir kenara bırakın. Petekleri yerinden sökmeden Bakımını yaparak daha iyi çalışmasını sağlıyoruz. Bu sayede Yenilenen petekler ilk günkü gibi kusursuz bir şekilde işlevini görmeye devam eder.

petek-bakimi

Petek Bakımı Yılda bir kez yaptırıldığı zaman uzun süre size tasarruf yaptıracaktır. Bunun nedeni içerisinde biriken pisliklerin sıcak suyun geçişini engelleyip peteğin yeteri kadar ısınmasını engelliyor. Temizlendikten sonra özgürce dolaşan sıcak su ilk günkünden daha iyi bir performans ile %50 ye varan ısı performansı sunacak.

petek-bakimi1

Temizlenen peteklerin kir suları Tuvalete boşaltılarak her hangi bir yerin kirlenmesinin önüne geçiyor. Kış ayında odanızda yumuşak bir sıcaklık ile oturmanın keyfini çıkarın. Petek Bakımı yapan firmamız işinin en iyisi olan tesisatçılar ile çalışarak en yüksek memnuniyet ile işini yapıyor.