Petek Temizleme Nasıl Yapılır ?

Petek Temizleme yapmak için öncelikle Temizleme aracının nasıl kullanıldığını iyice öğrenmek gerekir. Temizleme aracına dökülen kimyasal temizleyici ile cihazı çalıştırmadan önce son bir kez gider boruları kontrol edilmeli. Temizleme işlemi bittikten sonra dilerseniz daha kir kalmıştır diye bir kez daha kısa bir temizleme yapabilirsiniz. Petek Temizleme sonrasında petekleri çalıştırın ve ısı tasarrufu farkını göreceksiniz.

petek-temizleme-nasil-yapilir

Petekler temizlendikten sonra kullanmanıza bağlı uzun bir süre temizlenmesine gerek kalmayacak. Isı tasarrufu sağlayan petekler faturaların fiyatının düşmesini’de sağlayıp size büyük bir tasarruf sağlıyor.  Eve dışarıdan üşüyerek geldiniz ve petekler sizi istediğiniz gibi ısıtamıyor diye hasta olup onlarca lirayı hastanelere vermekten artık bıkmadınız mı ?. Kendi evinizde istediğiniz gibi ısınmamak çok kötü bir durum  ev rahatlığını unutmaya ramak kaldıysa daha fazla gecikmeden Petekleri temizletip %50 ye varan ısı tasarrufunu kaçırmayın.

petek-temizleme-nasil-yapilir-1

Petek temizliği yapan yılların tecrübesine sahip firmamız gittiği her evde müşterilerin memnuniyetini kazanarak işini hem iyi hemde severek yapıyor. Böyle olduğu sürece kimse bizden iyi müşteri memnuniyeti sağlayamaz işimizi ciddi yaparız. Petek Temizleme bizden sorulur.