Petek Temizleme

Petekler uzun bir süre kullanıldıktan sonra içerisinde biriken kireç ve tortu yüzünden sıcaklık konusunda düşüş yaratmaya başlayacaktır. Bunun olmaması için petekleri en az yılda bir kez temizletmek ısı tasarrufu sağlayacak. Petek Temizleme işlemi yapılırken kimyasallar ve Petek Temizleme cihazları ile harika sonuçlar elde edilir.  Petekler temizlenmediği zaman %50 ye kadar ısı kaybına neden olacağı için maddi anlamda size büyük şoklar yaratmadan önce peteklerini temizletin.

petek-temizleme

Petekler temizlendikten hemen sonra çalıştırıldığında gözle görülür bir ısı artışı olacaktır. Firmamız yıllardır Petek Temizleme konusunda uzmanlaşarak müşterilerine yardımcı olmaktan gurur duyuyor.

petek-temizleme1

Müşterilerin yılda bir kez yaptırması gereken petek temizliği doğal gaz faturasında düşüşlere sebep olacak. Daha ucuza daha iyi ısınmak için sizde bu kış petek temizliğinizi yaptırarak yıl boyunca ısı kaybı yaşamadan daha az doğal gaz kullanabilirsiniz. Petek Temizleme çoğunlukla normal ev tipi radyatörlerde yapıldığı gibi sanayiler içinde kullanılıyor. Peteklerin içerisinde biriken tortu tabakası zamanla peteğin eskimesine ve içten paslanmasına neden olacak buda yıllarca ömrünü kısaltıp değişim zorunda bırakacaktır.