Petek Temizliği

Kombi petek temizliği her yıl düzenli olarak yapılması hem cebinize hemde cihazlarınızın sağlığına daha iyi gelecektir. Düzenli petek temizliği yapılmayan evlerde geç ısınma sorunu, faturanın fazla gelmesi gibi problemler ortaya çıkartmaktadır. Peteğinizin temizleme zamanı geldiğini geç ısınmasından kolaylıkla anlaya bilirsiniz.

Düzenli olarak petek temizliği yapılan evlerin hem daha kolay ısındığını hemde faturalarındaki rakamların azaldığını gözlemlemekteyiz. Fakat bu işlemi yapmadan önce dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmakta. Piyasada bulunan herkes bu işlemi yapabileceğini sanmaktadır. Petek temiizliği önemli olmakta beraber herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Temizlik esnasında kullanılan tüm kimyasal temizleme ürünlerinin kalitesi çok önemlidir. Evinize gelen firmaya mutlaka hangi ürünü kullandığını ve içerikleri hakkında bilgi almayı unutmayınız.

Petek Temizliğini Ne Zaman Yaptırmalıyım ?

Eğer kombiyi açtıktan sonra petekleriniz de geç ısınma sorunu var ise mutlaka petek temizliğinizi yaptırmanız lazım. Kombinizin üst kısmının ısınıp alt kısmının geç ısındığını düşünüyorsanız biriken pisliklerin alt tabakalara oturması nedeni ile peteğiniz geç ısınıyor demektir. Bu durumda hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.