Petek Yıkama

Kirlenen Petekleri yıkatmak gerekir. Neden mi Petek Yıkama yaptırılmalı ?.  Bunun tek bir nedeni yok o yüzden size açıklamaya çalışacağız. İlk yıllarda yeni kullanmaya başladığınız Kombi ve Petekler güzel bir ısı ile maliyeti düşük bir şekilde size hizmet ediyor. Aradan zaman geçtikten sonra yeteri kadar ısı olmayıp yüksek fiyatta Doğal Gaz faturası geldiğini göreceksiniz. İşte burada anlamanız gereken Petek ve kombilerin zamanla içerisindeki pislik yüzünden ısıyı dışarıya yansıtamaması.

petek-yikama

Petek Yıkama yaptırdıktan sonra ısı tasarrufu en az %30 tasarrufu sağlayacaktır. Buda yaklaşık olarak her ay faturanın Üçte Birini daha az ödediğiniz anlamına gelir. Uygun fiyata yaptırabileceğiniz Petek Yıkama ülkemizde yıllardır bizim firmamız tarafından çok geniş ve kapsamlı bir şekilde yaptırılıyor. Sizin ihtiyaçlarınızın karşılanması bizim işimiz.

petek-yikama1

Yıllardır müşteri memnuniyeti ile kendimizi daha iyi hissederek işimizi en iyi şekilde yapmaktan gurur duyuyoruz. Petek Yıkama İşlemini son teknoloji makineleri kullanarak yaparak en iyi  çözümü ucuza ve kısa sürede yaparak herkesin cebine uygun çalışmak şirketimizin misyonudur.