Su Kaçağı Tespiti

Günümüz teknolojisi sayesinde oluşan güzel yapı her sektöre güzel bir etki yaptı. Bunun en büyük güzelliği su kaçağı sorunu olan ev veya iş ortamlarında oluşan problemlerde yüksek fiyatlar çıkararak onarımı ortadan kalktı. Eskiden su kaçağı problemi yaşanan yerlerde tüm tesisat değiştirilmesi, fayansların duvarların kırılması gerekirken artık böyle bir duruma kesinlikle ihtiyaç bulunmamakta.

Son teknoloji aletlerimiz sayesinde su kaçağı tespitini kolaylıkla yaparak hiç bir kırma işlemi yapılmadan onarımı sağlanmaktadır. Su kaçağı tespitini ne yazık ki piyasadaki firmalar önem göstermeden deneyimsiz ekip ve kadroları ile yapmakta. Firmamız altına bağlı olan tüm Ustalarımız işlerinde profesyonel olarak yaparak sorununuzu kalıcı bir şekilde ortadan kaldırmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Su Kaçağını Nasıl Anlarım?

Evdeki su kaçaklarının belirtileri şu şekilde gözlemlenmektedir ; tavanların sararması , küflenmesi , pis kokular ve su damlacıklarının bir öbek halinde birikmesi en çok rastladığımız görüntülerdir. Bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kaldığınız durumlarda sitemizde bulunan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Su Kaçağı Onarımı Nasıl Yapılır?

Son teknoloji aletlerimiz sayesinde evinizin veya iş yerinizin tüm bölgeleri kontrol edilerek kaçağın tam ve net olarak yerini tespit edip kırma işlemi yapmadan sorununuzu ortadan kaldırmak bizim görevimizdir.