Tesisat Temizliği

Yıllarca kullanılan tesisat sisteminin her çalıştığında biraz eskimesi ve tıkanması bir süre sonra kullanılamaz hale gelmesine neden oluyor. Tesisatların eskimesi yüzünden patlamalar ve su kaçakları ortaya çıkıp evinizin daha fazla zarar görmesine neden oluyor. Tesisat Temizliği yaptırdıktan sonra tesisatların daha iyi bir performans ile çalışması müşterileri mutlu edecek.tesisat-temizligi

Temizlenen Tesisat size ısı ve doğal gaz tasarrufu yaptıracak. Evinizde kombi açıkken yüksek derecede yeteri kadar ısınamıyorsanız büyük ihtimalle tesisatın tıkanmasından kaynaklıdır. Bunun gibi sorunlar ısı kaybından daha da büyük problemler doğurabilir. Çatlayan yada kırılan borular Su kaçağına neden oluyor.Tesisat Temizliği Yaptırdıktan sonra gözle görülebilir tasarruf sayesinde memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacak işimizi en iyi şekilde yaparak sizin tarafınızdan taktir edilmek bizi mutlu ediyor.

tesisat-temizligi1

Tesisat Temizliği temizliği yüksek basınçlı su arıtma sistemi ve temizleyici kimyasallar ile yapılarak uzun süren temiz bir tesisat bırakıyor. İşlem yapılırken bir yandan temiz suyu alan makine diğer yandan içerideki pis suyu çıkarıp lavabo giderinden içeriye bırakıyor.