Türk Tesisat Mühendisleri yeni sezonda yönetim kurulu üyelerinde bazı değişiklikler yaptı. Bu değişikler ile daha iyi bir yıl geçirmeyi diliyorlar. Başarıların Devamı için sürekli güncel olmak zorundalar.

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, yeni sezona gelenekselleşen Boğaz Turu ile başlangıç yaptı. Danfoss sponsorluğunda gerçekleşen gecede, mekanik proje ofisleri, yangın ve mekanik danışmanları, mekanik tesisat bayileri, sektörün önce gelen birçok ismi TTMD Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda TTMD üyesi biraraya geldi. TTMD İstanbul İl Temsilcisi Devrim Gürsel, Danfoss’a desteklerinden dolayı plaket takdim etti; plaketi Türkiye Isıtma Çözümleri Ülke Satış Direktörü Serhan Günel teslim aldı.

 

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği, Tesisat Mühendisliğini geliştirmek, sektöre saygınlık kazandırmak amacıyla 1992 yılında kuruldu. TTMD düzenli olarak her iki yılda bir “Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu” ve her yıl belirli bir konuyu ayrıntılı biçimde tartışmak üzere “Atölye Çalışması” düzenliyor. Yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen sektörel fuar ve sempozyumlara katılan TTMD, bu fuar ve sempozyumları duyurma ve destek olma görevini de üstleniyor.